بهترین بازی 2022

چه به دلیل تغییر تقویم‌های عرضه، اتکای کمتر به حوزه خرده‌فروشی، یا تاخیرهای ناشی از همه‌گیری کووید-19 ، ماه‌های اولیه سال 2022 به طوفانی بی‌نقص در انتشار بازی‌های ویدیویی تبدیل شده است. ما در سرزمین های بین سرگردان بوده ایم . ما زبان های مخفی را رمزگشایی کرده ایم . ما آمریکای قرن 31 را کاوش کردیم . و با وجود اینکه ما از زمان‌بندی شلوغ انتشار خارج شده‌ایم، اما همچنان با یکی دو جواهر پنهان گاه به گاه مواجه می‌شویم و به بازی‌هایی بازمی‌گردیم که برای اولین بار بسیار بزرگ بودند.

بنابراین، ما این وظیفه را بر عهده گرفته‌ایم که به شما کمک کنیم گندم را از کاه جدا کنید - بازی‌های مورد علاقه خود را از انبوه عناوین جاه‌طلبی که با گذشت ماه‌ها عرضه می‌شوند، توصیه کنیم. ما این صفحه را در طول سال به‌روزرسانی خواهیم کرد و جدیدترین نسخه‌ها را به سمت بالا می‌بریم، بنابراین می‌توانید با تمام هیجانات (یا حداقل، تا حد امکان به‌روز) به‌روز باشید. ما همچنین همین کار را برای بهترین فیلم‌ها ، بهترین انیمیشن‌ها و بهترین نمایش‌های تلویزیونی ۲۰۲۲ انجام خواهیم داد.

TINY TINA’S WONDERLANDS

بازی ویدیویی

با بازی Tiny Tina's Wonderlands ، به نظر می رسد که توسعه دهندگان Borderlands بالاخره راحت هستند و نتایج خود صحبت می کنند. Wonderlands یک جست و خیز شادی در میان جهان های الهام گرفته از رومیزی RPG است، با تغییراتی به ظاهر جزئی که موج های عظیمی را در فرمول مجموعه Diablo meets guns» ایجاد می کند. می‌توانید دو کلاس شخصیت‌های متفاوت را با هم ترکیب کنید، از یک جهان به سبک بازی تخته‌ای عبور کنید و ده‌ها ساعت را در پایان بازی خارق‌العاده Chaos Chamber» بگذرانید. با همه اینها، گیرباکس مایل است تصدیق کند که ما برای یک فیلمنامه، یا حتی یک روایت منسجم اینجا نیستیم، و با یک داستان پراکنده مناسب به این احساس متمایل می شود - آنقدر خودش را جدی نمی گیرد که غیرقابل پیش بینی بودن را قربانی می کند. شادی، یا رضایت از غارت مسحور کننده و به خوبی به دست آمده است.- مایک ماهاردی

Tiny Tina's Wonderlands بر روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و رایانه شخصی ویندوزی موجود است.

NORCO

نورکو به دلایل زیادی متمایز است: این یک تصویر زیبا و صادقانه از جنوب لوئیزیانا، یک داستان علمی-تخیلی مبتکرانه و نابسامان، و انتقادی تند از آسیب صنعت نفت است. نورکو که توسط Geography of Robots ایجاد شده است، تفسیری از نورکو، لوئیزیانا است - شهر واقعی که نام آن مخفف شرکت پالایش نیواورلئان است، محل مجتمع تولیدی شل. نورکو به‌عنوان یک ماجراجویی با نقطه و کلیک، به آرامی درگیر می‌شود و شخصیت اصلی، کی، پس از مرگ مادرش به خانه دوران کودکی‌اش بازمی‌گردد. این یک داستان رئالیسم جادویی با عناصر اسرارآمیز است، با این حال هنوز به طور محکم در حس واقعیت ریشه دارد - ترکیب آسانی از ژانرها برای ایجاد تعادل. نوشتن و پازل های محیطی ساده، همراه با مکانیک نقشه ذهنی منحصر به فردکه به‌عنوان فهرست شخصیت‌ها و دفترچه‌ی ذهنی عمل می‌کند، به داستانی تند و سریع کمک می‌کند که هنوز هم جای توقف و درک همه‌ی عجیب و غریب‌های تکان‌دهنده را دارد. - نیکول کارپنتر

Norco برای رایانه های شخصی مک و ویندوز در دسترس است.

TUNIC

بهترین بازی های 2022

برخی از بازی ها در مبهم سازی معنی دار رشد می کنند. تونیک یکی از آنهاست.

پژواک Myst ، The Witness و Legend of Zelda اصلی در بازی اکشن ماجراجویی اندرو شولدیس توسعه دهنده وجود دارد. همچنین مقایسه بی‌شماری را با بازی Fez در سال 2012 انجام داده است ، بازی‌ای که زبان نوشتاری منحصربه‌فرد خود را برای گیج کردن، فریب دادن و در نهایت هدایت بازیکنان به سمت اسرار بزرگ خود به کار می‌برد. مبارزات آن می‌تواند خنده‌دار شود - به‌ویژه در باس فایت‌های بعدی - و طراحی سطح آن همیشه به آرامی‌ترین عقب‌نشینی اجازه نمی‌دهد. اما تمایل آن به اعتماد به هوش، صبر، و مهمتر از همه، تشنگی برای کشف، آن را به یک ماجراجویی استادانه تبدیل کرده است. - مایک ماهاردی

Tunic روی Mac، Windows PC، Xbox One و Xbox Series X در دسترس است.

ELDEN RING

بهترین بازی

بازی‌های زیادی سعی کرده‌اند از شگفتی اکتشافی The Legend of Zelda: Breath of the Wild در سال 2017 تقلید کنند، اما Elden Ring اولین بازی است که واقعاً موفق شده است. با منظره‌ای که رمزگشایی کامل آن سال‌ها طول می‌کشد، این همان بازی‌ای است که از توسعه‌دهنده From Software انتظار داریم: اسرارآمیز، غیرقابل نفوذ و در نهایت پاداش. اما تله‌های دنیای باز آن، بسیاری از بی‌رحمی‌های آن بازی‌ها را مجدداً نشان می‌دهد، و از چالش‌های آن‌ها کم نمی‌کند، بلکه پیشرفت فزاینده‌ای را نسبت به زور بی‌رحمانه تشویق می‌کند. گم شدن در گوشه ای دور از نقشه برای دوازده ساعت غیرمعمول نیست، فقط برای بازگشت به چالش قبلی به عنوان یک شخصیت کاملاً جدید، با قدرت های قوی تر و خرد جدید در اختیار شما. این بازی یک شگفتی است. - مایک ماهاردی

Elden Ring بر روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی ویندوزی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است.

DESTINY 2: THE WITCH QUEEN

بهترین بازی 2022

Destiny از سال 2014 دستخوش چیزهای زیادی بوده است: روزهای سخت انتشار، یک بیماری همه گیر جهانی، و فروش به پلی استیشن، تا به تعدادی از موانع متعدد آن اشاره کنیم. بنابراین تقریباً یک معجزه است که در طول هشت سال، Destiny 2: The Witch Queen بهترین اتفاقی است که تا به حال برای این مجموعه رخ داده است. با یک کمپین جدید، یک مکان جدید، سلاح های جدید و قدرت های جدید، مطمئناً سرنوشت بیشتر است. اما سرنوشت بدون شرط‌بندی‌ها، یا مکالماتی که با اشتیاق نه چندان زیاد صحبت می‌شوند، نیز هست: تصور کنید اگر Bungie X، Y یا Z را انجام می‌داد چقدر خوب بود؟» Bungie چند سال گذشته را صرف ساختن پتانسیل آزمایش عظیم خود کرده است، و با The Witch Queen بالاخره نتیجه داده است. - رایان گیلیام

Destiny 2: The Witch Queen بر روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی ویندوز، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و گوگل استیدیا در دسترس است.

LOST ARK

بازی 2022

Lost Ark شاهکاری چشمگیر است. طراحی فوق‌العاده کلاس و گیم‌پلی عالی ARPG آن در حال حاضر برای متمایز کردن آن از بسیاری از بازی‌های امسال کافی است، اما یک معدن طلای محتوا نیز محسوب می‌شود. MMO که در ابتدا در سال 2019 در کره عرضه شد، سپس برای انتشار در اروپا و آمریکای شمالی در سال جاری اقتباس شد، MMO با محتوای فوق‌العاده پایان بازی درست خارج از دروازه راه‌اندازی شد (یک چیز نادر برای این ژانر). و در حالی که Lost Ark در حال حاضر به خودی خود بسیار ارزشمند است، توسعه دهنده Smilegate RPG قول محتوای آخر بازی و کلاس های جدید بیشتری را در آینده نزدیک می دهد. به نظر می رسد که هنوز راه هیجان انگیزی در پیش است. -آستن گاسلین

Lost Ark نسخه رایانه شخصی ویندوز موجود است.

STRANGE HORTICULTURE

بازی های برتر 2022

در Strange Horticulture ، شما گیاهان را می فروشید. اگرچه گیاهان ممکن است معمولی به نظر برسند، اما چیزی جز این هستند: گیاهانی وجود دارند که افراد را شجاع می کنند و گیاهانی هستند که آنها را به سمت مرگ فریب می دهند. برخی به منظور افزایش تمرکز یا مسموم کردن دشمنان شما هستند. این یک بازی ساده است که با نهایت دقت به جزئیات اجرا می شود. در راه اندازی این فروشگاه گیاهی، داستانی عجیب و غریب از طریق شایعات مشتریان و گیاهانی که از طریق نقشه درون بازی پیدا می شوند، آشکار می شود. Strange Horticulture کوتاه است – بیش از پنج ساعت طول کشید – اما یکی از تاثیرگذارترین بازی‌هایی بود که امسال بازی کردم. - نیکول کارپنتر

Strange Horticulture در رایانه شخصی ویندوز موجود است.

TOTAL WAR: WARHAMMER 3

بازی های برتر ویدیویی

بازی های جاه طلبانه و بازی های جاه طلبانه وجود دارد . Total War: Warhammer 3 دومی است. نقشه آن بزرگتر از نقشه های قبلی خود است و با هشت گروه فانتزی راه اندازی شد که هر کدام غریبه تر و باشکوه تر از قبلی بودند. همچنین بسیار عجیب و غریب است، و با پایان یافتن سه گانه استراتژی، از رویارویی با موفقیت خودداری می کند، در عوض پاکت نامه را به هر کجا که می تواند فشار می دهد. این بازیکن را قبل از اینکه بازیکنان را به سرزمین مادری خود بازگرداند تا با جالوت های بیمار و اربابان شیاطین در حال تغییر شکل بجنگند، به قلمروهای اثیری آشوب می برد. به همان اندازه که از زمان Hitman 3 دیده‌ایم، این سومین قسمت امن فاصله دارد . و اگر نقشه راه DLC برای Total War: Warhammer 2 نشانه‌ای بود، چند سال آینده حتی عجیب‌تر خواهد شد. -مایک ماهاردی

Total War: Warhammer 3 برای رایانه های شخصی ویندوز، مک و لینوکس و از طریق PC Game Pass در دسترس است.

HORIZON FORBIDDEN WEST

بازی های جذاب

دنباله فیلم فوق العاده پسا آخرامانی Horizon Zero Dawn در سال 2017 یکی از بهترین های سال است. Horizon Forbidden West بخش اعظمی از چیزهایی را که بازی اول را عالی کرده بود، در اختیار می‌گیرد و به بازیکنان امکان کار بیشتر را می‌دهد: شهرک‌ها، سلاح‌ها و گزینه‌های تراورس بیشتر. کمی آهسته شروع می‌شود، و ممکن است کمی طول بکشد تا برخی از ابزارهای خلاقانه‌تر خود را معرفی کند - اما با باز کردن قفل ابزارهای بیشتری برای زرادخانه‌تان، بهتر و بهتر می‌شود. در پایان، Aloy می‌تواند از کوه‌ها سر بخورد، عمیق‌ترین دریاها را شنا کند و نقاط دیدنی آمریکا را در امتداد ساحل غربی کشف کند. دنیای باز فوق‌العاده این بازی مانند یک هدیه به نظر می‌رسد و به راحتی می‌توان ساعت‌ها در کاوش در هر گوشه زیبا غرق شد. در همین حال، شخصیت نویسی و جهان سازی تمدنی را منتقل می کند که ارزش نجات را دارد. -نیکول کلارک

Horizon Forbidden West برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است.

OLLIOLLI WORLD

بازی های برتر 2022

OlliOlli World ، توسط Roll7، سریع، رنگارنگ و یک چالش واقعی است - جشنی باشکوه از اسکیت بورد و فرهنگ آن. همچنین مسخره و کاملاً جدی است، با شباهت بیشتری به Adventure Time نسبت به Pro Skater از Tony Hawk. در یک لحظه، من در حال چنگ زدن به بیگانگانی هستم که در زیر شلوارشان می رقصند، و در لحظه دیگر، با یک خرس در لوله ای روی رودخانه مسابقه می دهم. اگرچه سرگرم کننده و احمقانه است، اما بسیار سخت است. برای برتری، باید تلنگرها و فشارهای دکمه‌ای مبتنی بر دقیق را که محدودیت‌های شما را آزمایش می‌کنند، تسلط داشته باشید. - نیکول کارپنتر

OlliOlli World بر روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی ویندوز، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و نینتندو سوییچ در دسترس است.

DYING LIGHT 2

بازی سال

سود همه جانبه در Dying Light 2 Stay Human نیاز به سرمایه گذاری نسبتاً سختی دارد. برخی از مع‌ها و ابطال‌های آشکاری که می‌توانند بعداً اتفاق بیفتند نیز به سرعت روند داستان کمک نمی‌کند. اما پارکور اول شخص و گیم‌پلی مبارزه‌ای بازی از لذت‌های استندآپ هستند. هر چقدر هم که زمان زیادی را برای سپری کردن در شهر وسیع و دربسته ویلدور انتخاب کنید، حوصله هیچ یک از آن را نخواهید داشت. و به‌عنوان یک بازی نقش‌آفرینی، آیدن کالدول به لطف چندین شاخه داستانی، تصمیم‌هایی که پیامدهای غیرقابل برگشتی دارد و دو درخت جذاب که دیدن توانایی‌های ورزشی او را هیجان‌انگیزتر می‌کند، به شخصیتی جذاب و قدرتمند تبدیل می‌شود، چه برسد به اینکه خودت - اوون اس. خوب

Dying Light 2 بر روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی ویندوزی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است.

VAMPIRE SURVIVORS

بازی 2022

Vampire Survivors یک بازی ساده است، اما نباید آن را نادیده گرفت. پنهان شدن در پشت گرافیک رترو و قیمت ارزان آن یکی از جذاب ترین بازی های سال هاست. در Vampire Survivors تنها یک روش ورودی وجود دارد- حرکت - و هدف شما این است که به مدت 30 دقیقه زنده بمانید در حالی که سلاح هایی را بردارید که به طور خودکار برای شما حمله می کنند. شلاق من در هر ثانیه دشمنان نزدیک را از بین می برد و شخصیت من روی یک تایمر تنظیم شده تبر می کند. در طول هر اجرا، ارتقاهای جدیدی را از استخرهای تصادفی انتخاب می‌کنم و آنها را با موارد دیگر ترکیب می‌کنم تا ساخت بهینه‌ای ایجاد کنم که به من کمک می‌کند تا پایان زنده بمانم. من در این سال اجراهای بی شماری را تکمیل کرده ام و تمام ابزارهای جدیدی را که می توانم باز کرده ام. اما Vampire Survivors یکی از تنها بازی‌هایی است که باعث می‌شود من فقط برای لذت بردن از آن بازی کنم و هر شب 30 دقیقه را هدر بدهم» زیرا بازی‌های بزرگ‌تر و گسترده‌تر از کنارم می‌گذرند. - رایان گیلیام

Vampire Survivors بر روی Windows PC، Mac و از طریق مرورگر وب در دسترس است.

POKÉMON LEGENDS: ARCEUS

بازی

اینکه بگوییم بازی Pokémond Legends: Arceus برای مدت طولانی در راه است، دست کم گرفته شده است. در واقع، من به طور کامل از شوخی Dunkey استقبال کردم که این در واقع دومین بازی پوکمون است که تا به حال ساخته شده است. بسیاری از جنبه‌های خسته‌کننده سری را به‌خوبی ساده‌تر می‌کند (محض گرفتن پوکمون در زمان واقعی در حال حاضر لذت بخش است) که جای تعجب است که Game Freak قبلاً این کار را امتحان نکرده است. همچنین این اولین بازی است که در آن من واقعاً به پر کردن Pokédex، با چالش‌ها و وظایف تحقیقاتی هر موجود، اهمیت می‌دهم. کمتر شبیه یک سری نبردهای نوبتی است و بیشتر شبیه یک ماجراجویی متفکرانه و گاهی وحشتناک در بیابان است تا اشتهای کلکسیونر من را سیر کند. - مایک ماهاردی

Pokémon Legends: Arceus در نینتندو سوییچ در دسترس است.

NOBODY SAVES THE WORLD

گیم 2022

هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد یک بازی ویدئویی کوچک عجیب است، اما اثری پاک نشدنی در روح و روان من به جا گذاشته است. این یک بازی تماماً در مورد تغییر شکل است - باز کردن قدرت های جدید برای ساختن خود به سلاح عالی برای کار، یا ابزار بسیار خاصی که برای حل یک معما لازم است. این در مورد اکتشاف و آزمایش است. این خنده دار و جالب است، و بالاتر از همه چیز، عمیقاً هوشمندانه است. در سالی پر از بازی‌های بزرگ، اندازه و نقش هیچ‌کس جهان را نجات نمی‌دهد، کوچک به نظر می‌رسد. اما چیزهای عالی اغلب در بسته‌های کوچک عرضه می‌شوند، و من به این زودی‌ها جدیدترین استودیو Drinkbox را فراموش نمی‌کنم. - رایان گیلیام

Nobody Saves the World را از طریق Game Pass بر روی Windows PC، Xbox One و Xbox Series X در دسترس است.

WORDLE

بهترین گیم

مانند Animal Crossing: New Horizons قبل از آن، بزرگترین نقطه قوت Wordle قدرت جمعی آن است. با ارائه یک معمای ساده برای حدس زدن کلمات که هر 24 ساعت یکبار تجدید می شود، به ما این امکان را می دهد که هر روز در مورد یک چیز بسیار خاص و در نهایت بی ضرر، چه در رسانه های اجتماعی و چه در نوار محله ، جشن بگیریم، شکایت کنیم، پاپ بخوانیم و در نهایت شادی کنیم . این به نوعی برق گیر برای بحث های داغ و بحث های سنجیده تبدیل شده است. این باعث شد که یک روز به طرز غیر قابل تحملی احساس باهوشی کنم، فقط به من یادآوری می کند که در واقع روز بعد بسیار احمق هستم . همچنین به تنهایی تاپیک متن خانواده من را دوباره روشن کرده است. کدام یک از ما روزی را که با کلمه "زنده" مواجه شد فراموش خواهد کرد؟ - مایک ماهاردی

Wordle از طریق مرورگر وب در اینجا در دسترس است .

منابع:

1. https://www.polygon.com/what-to-play/22956981/best-games-2022

بهترین بازی های ویدیویی 2022

,یک ,بازی ,های ,ایکس ,است، ,    ,است   ,پلی استیشن ,دسترس است ,در دسترس ,شخصی ویندوز موجود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. وبگرام | Webgram کافه پارسی | CAFEPARSI دستگاه چاپ روی تی شرت 09118117400 مرکز تجاری بین المللی پانوراما doojiki مجله موفقیت مطالب اینترنتی niloopce